Pobeda na startu

Velika su očekivanja bila u našem taboru i svi smo davali rezervisane izjave kako bi se ekipa što bolje fokusirala na prvu utakmicu koja tako puno znači. Izvojevana velika pobeda u gostima koja daje podstrek za dalje, i vetar u leđa našem timu da smo na pravom putu i pored dosta igrača koji nisu u formi ili su povređeni.

Imao je Radnički i više od igre i više šansi, sve vreme je držao svoj tempo i disciplinu u igri na kojoj insistira naš stručni štab. Na samom startu je odlično odigrao Stefan Stojanović i postavio stvari na svoje mesto već u 5.min postigavši prvi gol. U nastavku je bilo nekoliko slobodnih udaraca koji su završili u okvir gola ali bez realizacije. Drugo poluvreme je počelo malo rezervisanije i tada su za trenutak domaći preuzeli inicijativu. Ali je planove raspršio novajlija Veljko Cvetković koji je sa klupe u 75.min postigao sjajan pogodak i time stavio tačku na ovaj susret.

Čekamo dalji razvoj situacije u 20.kolu, Pčinja je iznenadila lidera u Trgovištu i pobedila sa 2:0, i verovatno će doći do smene na vrhu.