Single Club CUSTOM

One of the top football clubs in Europe

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi enim ad minim veniam, quis nostrud exerci tation ullamcorper suscipit lobortis nisl ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate.

Aelit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi.Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit uptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore.

coach

Charles Davidson

results

The Last Match

(11:00 Sun 16th August 2020)
Srpska liga
2020

(17:00 Sat 23th Avgust 2020)
Srpska liga
2020

table

Premier League

PosClubPWDLFAGDPts
1Radnički Pirot431082610
2Trajal32103037
3FK Brzi Brod42114317
4Dinamo320110466
5FK Budućnost22005056
6Jagodina32016336
sezonske karte

registruj se

Postani član online zajednice prvi ćeš dobiti vesti, ulaznice i novosti iz kluba.